Hallitus 2013

Postin lähettäminen

Rekisteröintisääntömuutoksen johdosta rekisteröintiin liittyvät paperit (myös omistajanvaihdokset) lähetetään 1.6.2010 alkaen suoraan Kissaliiton toimistolle osoitteella:

Suomen Kissaliitto ry
Kotkankatu 9
00510 Helsinki

Osoitteenmuutokset tehdään edelleen oman yhdistyksen kautta (rahastonhoitajalle)! Tatyana Moraru-Puraselle lähetetään ulkomaiset näyttelyilmoittautumiset. Kaikki päivitykset nettisivuille webmaster@porok.info.

Yhdistyksemme hallitus kokoontuu vähintään kerran kuukaudessa. Toimihenkilöt ovat parhaiten tavoitettavissa sähköpostitse tai puhelimitse iltaisin klo 17-21 välisenä aikana.

Puheenjohtaja, tiedotus, tuomarit
Kristiina Kemppainen
045 633 7804
pj@POISTAporok.info - HUOM! Poista sähköpostiosoitteista teksti "POISTA"!

Sihteeri, tiedotus
(kaikki kirjeposti sihteerille)
Riikka Turpeinen
Haapalehto 5
91910 Tupos
040 540 7005
sihteeri@POISTAporok.info - HUOM! Poista sähköpostiosoitteista teksti "POISTA"!

Rahastonhoitaja, jäsenrekisteri
Seija Marttila
Kuovitie 8 C 4
90540 Oulu
040 528 0698
talous@POISTAporok.info - HUOM! Poista sähköpostiosoitteista teksti "POISTA"!

Varapuheenjohtaja, Juhlavuosi 2013 -työryhmän vetäjä
Anne Raami
anne.raami@POISTAporok.info - HUOM! Poista sähköpostiosoitteista teksti "POISTA"!

Koulutusvastaava, näyttelypäällikkö
Sanna Hietala
050 343 8366
sanna.hietala@POISTAporok.info - HUOM! Poista sähköpostiosoitteista teksti "POISTA"!

Näyttelysihteeri
Jaana Lievonen
050 548 7032
jaana.lievonen@POISTAporok.info - HUOM! Poista sähköpostiosoitteista teksti "POISTA"!

Ulkomaiset näyttelyilmoittautumiset, tuomarit
Tatyana Moraru-Puranen
Pölkkytie 3
90800 Oulu
050 374 0120
tatyana.moraru-puranen@POISTAporok.info - HUOM! Poista sähköpostiosoitteista teksti "POISTA"!

Kokousemäntä
Eeva-Liisa Saastamoinen
040 513 2832
eeva-liisa.saastamoinen@POISTAporok.info - HUOM! Poista sähköpostiosoitteista teksti "POISTA"!

Askarteluillat, POROK-pöytä, varajäsen
Päivi Oja
paivi.oja@POISTAporok.info - HUOM! Poista sähköpostiosoitteista teksti "POISTA"!

Varajäsen, tuomarit, sponsoriasiat
Ulla-Maija Romo
ulla-maija.romo@POISTAporok.info - HUOM! Poista sähköpostiosoitteista teksti "POISTA"!

Varajäsen, vuoden kissat
Maarit Saukkoriipi
maarit.saukkoriipi@POISTAporok.info - HUOM! Poista sähköpostiosoitteista teksti "POISTA"!

Varajäsen
Merja Luukkonen
maarit.saukkoriipi@POISTAporok.info - HUOM! Poista sähköpostiosoitteista teksti "POISTA"!

Kissankellon toimitus

Päätoimittaja Riikka Turpeinen
Taitto Kristiina Kemppainen
materiaalit lehteen: kissankello@POISTAporok.info - HUOM! Poista sähköpostiosoitteista teksti "POISTA"!

Yhdistyksen säännöt


© Pohjoinen rotukissayhdistys ry 2007 :: webmaster :: Sivun alkuun

Ajankohtaista Yhdistys Pentuvälitys Etusivulle Kasvattajat Näyttelyt Jäseneksi? Linkit Sara Terho